Centrum Kosmetyczne - gabinet kosmetyczny Radom

Zabiegi laserowe w Centrum Kosmetycznym

Zapraszamy:

Radom, ul. Witolda 3
tel./fax:.48 363 60 90
tel: 48 363 60 50

Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00
W soboty: 8:00 - 15:00

Bezigłowe zamykanie naczynek

Oferta w kategorii: zabiegi laserowe

Bezigłowe zamykanie naczynek

Wiele kobiet cierpi katusze estetyczne z powodu rozszerzonych naczyń krwionośnych. Laser dermatologiczno-kosmetyczny VELURE S5 służy do zamykania naczynek na twarzy i nogach.

Takich zmian nie można lekceważyć także z medycznego punktu widzenia, gdyż często są pierwszym objawem rozpoczynającej się niewydolności żylnej. Pajączki najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach. Popękane naczynka na twarzy potrafią tworzyć cieniutką siatkę czerwonych żyłek. Naczynka na nogach mogą wyglądać tak jak na twarzy, albo przyjmują formę niebieskozielonych żył, przeświecających przez powierzchnię skóry.

Nowoczesna metoda laserowe zamykanie naczynek krwionośnych - alternatywna do laseroterapii - to chirurgia wysokich częstotliwości.

Metoda klasyczna polegała na wbijaniu w skórę elektrod, co powodowało, że zabieg był bolesny i długotrwały i często nie przynosił spodziewanego efektu. Obecnie istnieją nowe elektrody, które nie muszą być wbijane w skórę, wystarczy, że jej dotykają. Ta metoda nazywana jest mikrokoagulacją wysokich częstotliwości.

Mikrokoagulacją wysokich częstotliwości jest metodą szybką bezkrwawą i bardzo skuteczną.
Nie prowadzi do uszkodzenia wierzchnich warstw skóry. Przy użyciu odpowiednich narzędzi można zamykać zmiany większe, wielkości 2 - 5 mm. W punktach przyłożenia elektrod dochodzi do mikrozapalenia i w ten sposób do zamknięcia światła naczynia.

Zastosowanie:

Laserowe zamykanie naczynek nadaje się do leczenia szerokiego zakresu zmian naczyniowych i pigmentowych, jak np. teleangiektazji na twarzy oraz pigmentowych zmian soczewicowatych. Skutecznie usuwa zmiany powierzchni bez uszkodzenia otaczającej je tkanki.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa - LIGHT Sheer DUET

Palomar Emerge

Odmładzanie, redukcja blizn, rozstępów i rozszerzonych porów

GeneO+

Przełomowa pielęgnacja skóry 3 W 1. Złuszczanie - Wchłanianie - Dotlenianie.

NOWOŚĆ! Kriolipoliza

Nowość w salonie! Redukcja tkanki tłuszczowej

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny ? Long Time Liner

Cryolift 3 LED

Terapia naturalnym światłem i naturalny lifting

Usuwanie zmian naczyniowych

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych na twarzy i nogach

Postaw na siebie i podaruj sobie odrobinę luksusu.

Już dziś odwiedź nasze Centrum Kosmetyczne Zdrowia i Urody, lub zadzwoń i umów się na wizytę!

Centrum kosmetyczne Radom
Centrum Kosmetyczne
Radom, ul. Witolda 3
tel./fax:.48 363 60 90
tel: 48 363 60 50
Zapraszamy
Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00
W soboty: 8:00 - 15:00
Dostosujemy godziny otwarcia do Twych potrzeb!
Copyrights Centrum Kosmetyczne
Realizacja strony www: ENSICO
Znaki towarowe i produktowe zawarte w treści strony są chronione prawem autorskim. Pozostałe logotypy, znaki graficzne i inne elementy zostały wykorzystane jednynie w celach informacyjnych i są własnością ich prawowitych właścicieli.
Przedstawiony kosztorys towarów i usług jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi wiążącej oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego i może ulec zmianie. Informacje są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art. 71 kc. Strona www.centrumkosmetyczne.pl używa plików cookies by w pełni poprawnie prezentować zawarte w niej treści oraz gromadzić statystyki ruchu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce plików cookies