Centrum Kosmetyczne - gabinet kosmetyczny Radom

Zabiegi medycyny estetycznej w Centrum Kosmetycznym

Zapraszamy:

Radom, ul. Witolda 3
tel./fax:.48 363 60 90
tel: 48 363 60 50

Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00
W soboty: 8:00 - 15:00

Botox - usuwanie zmarszczek

Oferta w kategorii: medycyna estetyczna

Botox - usuwanie zmarszczek

Kiedy marszczymy brwi, uśmiechamy się lub śmiejmy wtedy następuje skurcz mięśni twarzy i powstają fałdy skórne, tworzące dynamiczne zmarszczki i linie, takie jak "kurze łapki", linie czołowe lub "linie zmartwienia". Z czasem, te dynamiczne zmarszczki i linie pogłębiają się i pozostają na stałe.

Proste leczenie preparatem BOTOX może skutecznie wygładzić linie mimiki twarzy i przywrócić jej młodość i świeżość. BOTOX stosowany jest m.in. w objawowym leczeniu kurczu powiek, połowicznego kurczu twarzy, objawów kręczu karku, zmarszczek gładzizny czoła spowodowanych nadmiernym kurczeniem się mięśnia marszczącego brwi oraz mięśnia podłużnego nosa.

Jeśli dynamiczne zmarszczki dodają ci lat, to teraz jest sposób, żeby je usunąć bez chirurgii, blizn i okresu rekonwalescencji.

Czym jest BOTOX ?

BOTOX jest nazwą handlową oczyszczonej postaci toksyny botulinowej typu A, produkowanej przez bakterie Clostridium Botulinum. Wstrzyknięcie wyjątkowo małej dawki leku do wybranych mięśni twarzy likwiduje problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Jak działa BOTOX ?

BOTOX blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do drobnych mięśni twarzy, związanych z liniami wyrazu twarzy. to zapobiega skurczowi tych mięśni, a jednocześnie marszczeniu i fałdowaniu się skóry. BOTOX działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. W efekcie, wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zanikają zmarszczki.

 

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa - LIGHT Sheer DUET

Palomar Emerge

Odmładzanie, redukcja blizn, rozstępów i rozszerzonych porów

GeneO+

Przełomowa pielęgnacja skóry 3 W 1. Złuszczanie - Wchłanianie - Dotlenianie.

NOWOŚĆ! Kriolipoliza

Nowość w salonie! Redukcja tkanki tłuszczowej

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny ? Long Time Liner

Cryolift 3 LED

Terapia naturalnym światłem i naturalny lifting

Usuwanie zmian naczyniowych

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych na twarzy i nogach

Postaw na siebie i podaruj sobie odrobinę luksusu.

Już dziś odwiedź nasze Centrum Kosmetyczne Zdrowia i Urody, lub zadzwoń i umów się na wizytę!

Centrum kosmetyczne Radom
Centrum Kosmetyczne
Radom, ul. Witolda 3
tel./fax:.48 363 60 90
tel: 48 363 60 50
Zapraszamy
Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00
W soboty: 8:00 - 15:00
Dostosujemy godziny otwarcia do Twych potrzeb!
Copyrights Centrum Kosmetyczne
Realizacja strony www: ENSICO
Znaki towarowe i produktowe zawarte w treści strony są chronione prawem autorskim. Pozostałe logotypy, znaki graficzne i inne elementy zostały wykorzystane jednynie w celach informacyjnych i są własnością ich prawowitych właścicieli.
Przedstawiony kosztorys towarów i usług jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi wiążącej oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego i może ulec zmianie. Informacje są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art. 71 kc. Strona www.centrumkosmetyczne.pl używa plików cookies by w pełni poprawnie prezentować zawarte w niej treści oraz gromadzić statystyki ruchu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce plików cookies